nm10
Studio Benon - Fotografia ślubna

Katarzyna i Damian - reportaż ślubny + sesja poślubna Baranów Sandomierski

przez Benon Krzysztofek

Katarzyna i Damian - reportaż ślubny + sesja poślubna

Od samego początku, gdy poznałem się z Kasią i Damianem wiedziałem, że ich ślub i wesele odbędzie się w bardzo spokojnej atmosferze. Bardzo mili ludzie, dzięki którym moja praca staje się jeszcze bardziej przyjemna. Damian do uroczystej ceremonii ślubnej szykował się w hotelu, natomiast Kasia w swoim rodzinnym domu. Przygotowani i pobłogosławieni przez rodziców udali się do kościoła, gdzie przysięgli sobie miłość na całe życie. Szczęśliwi i pełni pozytywnych emocji zaprosili wszystkich gości na salę weselną, gdzie odbyła się zabawa, która zwieńczyła ten piękny dzień.
Kasia i Damian w dniu ślubu wyglądali bardzo elegancko. Suknia Kasi wyglądała jak suknia typowej księżniczki. Ze względu na to, nie mogłem zaproponować im sesji poślubnej w naturze. Zdecydowaliśmy więc wspólnie, że wybierzemy się do Zamku w Baranowie Sandomierskim, który ze względu na podobieństwa nazywany jest Małym Wawelem. Renesansowe wnętrza idealnie pasowały do tej pary. Wykonaliśmy kilka ujęć w pięknych salach, które zachwycają wyglądem oraz na dziedzińcu charakterystycznym dla tego miejsca. Cała sesja wyszła bardzo dostojnie i elegancko, zgodnie z zamiarem.
Kasia i Damian to zdecydowanie jedna z par, dzięki której praca przestaje być tylko pracą i staje się też przyjemnością.
Kasiu i Damianie dziękuje, że mogłem towarzyszyć Wam w tym ważnym dniu. Zapraszam do obejrzenia efektów naszej pracy.

Wróć