nm10
Studio Benon - Fotografia ślubna

Studio Benon fotograf ślubny Kielce

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. Ten dzień uwieczniony wieloma wrażeniami, niezapomnianymi chwilami, ceremonią ślubną i przyjęciem weselnym niestety przemija, a zdjęcia ślubne pozwolą nam zatrzymać chwilę na zawsze. Fotografia ślubna ma na celu przywołanie wspomnień i emocji z nimi związanych, napawa optymizmem i wywołuje samoistny uśmiech na twarzy oraz przypomina wspólną zabawę z gośćmi na parkiecie.

Zdjęcia ślubne są genialną pamiątką na całe życie. Kluczowym elementem jest dobranie profesjonalnego fotografa , aby dostosował się do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Fotograf ślubny to artysta, ujmuje piękne chwile oraz uczucia międzyludzkie w niezwykłym otoczeniu pleneru, jakim może być malownicze jezioro, dzika przyroda oraz mury zamku czy zabytkowe miasto.

O mnie

Fotografią ślubną zajmuje się od najmłodszych lat. Do każdego podchodzę indywidualnie, jestem osobą cierpliwą i chcę, aby każdy uczestnik sesji czuł się swobodnie. Działam na terenie Kielc i okolic.

Zdjęcia ślubne

To one pozostają na zawsze, dlatego dbam o jak najwyższy poziom oferowanych usług, aby uchwycić piękno wszystkich, nawet najdrobniejszych detali w Dniu Waszego ślubu.

Chrzciny i komunie

Chrzest święty, jak i komunia to bardzo ważne, duchowe przeżycie dla całej rodziny. Profesjonalna sesja pozwoli na uchwycenie wyjątkowych relacji między dzieckiem a rodzicami i rodziną.

Opinie naszych klientów

Ania i Kamil

Studio Benon – najlepszy fotograf w Kielcach. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą pamiątkę. Zdjęcia ślubne jakie otrzymaliśmy przechodzą nasze najśmielsze oczekiwania. Rewelacja!

 

Ewa i Rafał

Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę jaką dla nas stworzyłeś i za rewelacyjną sesję plenerową. My jak i Nasza rodzina jesteśmy pod wielkim wrażeniem efektów twojej pracy.

 

Agata i Grzesiek

Benon jesteś najlepszy!!! Sesja ślubna w górach to był strzał w dziesiątkę. Atmosfera jaką stworzyłeś pozwoliła nam się czuć swobodnie dzięki czemu na fotografiach czuć Miłość.

Sandra i Mateusz

Zdjęcia ślubne jakie otrzymaliśmy są bardzo klimatyczne, spełniłeś wszystkie nasze oczekiwania. Dziękujemy :) Studio Benon najlepszy fotograf w Kielcach.

Kasia i Artur

Jesteśmy mega zadowoleni ze zdjęć ślubnych, wszystkie najważniejsze momenty doskonale uchwycone, na fotografiach widać miłość, wzruszenie i szczęście. Dziękujemy

Monika i Dawid

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Twojej pracy dzięki której mamy prześliczne zdjęcia ślubne. A sesja plenerowa wyszła nieziemsko. Dziękujemy za przemiłą współpracę.